Spotkania w ZS w Lubaszczu z przedstawicielami Policji

W czwartek, 24 listopada 2022 r., w Zespole Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu gościliśmy przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. Były to panie: asp. Zofia Wrzeszcz, zajmująca się sprawami nieletnich i profilaktyką oraz mł. asp. Ewa Kołodziej-Rotkiewicz. Podczas spotkań z uczniami klas pierwszych szczególną uwagę poświęcono zachowaniom demoralizacyjnym, takim jak: palenie papierosów, wagary (unikanie obowiązku szkolnego), wulgaryzmy itp. oraz odpowiedzialność prawną uczniów. Wychowankowie klas pierwszych mieli możliwość dopytania i uzyskania informacji w ww. zagadnieniach. Dziękujemy za wizytę.

Materiał: Zespół Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu

Data dodania 25 listopada 2022