Turyści na warsztatach z pilotażu i przewodnictwa

Młodzież klasy pierwszej technikum organizacji turystyki z nakielskiego Staszica, pod opieką P. Karola Lizaka oraz p. Agnieszki Siwiak, wzięła udział w warsztatach organizowanych przez Bydgoską Lokalną Informację Turystyczną. Nasi gospodarze nie tylko przybliżyli piękne aspekty miasta, ale również pokazali, na czym polega praca przewodnika turystycznego. Określili ogólne zasady swej profesji i wnioski płynące z wieloletniego doświadczenia. Dziękujemy za miłą wizytę w Bydgoszczy. Do zobaczenia wkrótce.

Materiał: Karol Lizak

Data dodania 22 listopada 2023