Oficjalny portal Powiatu Nakielskiego

Rejsy statkiem „Jadwiga” podczas długiego weekendu

Rejsy statkiem „Jadwiga” podczas długiego weekendu

Przystań Powiat Nakielski zaprasza mieszkańców oraz turystów na rejsy po rzece Noteć statkiem „Jadwiga”. W najbliższy długi weekend na miłośników wodnych atrakcji czekają aż cztery dni rejsów.

To doskonała okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, podziwiać malownicze krajobrazy Doliny Noteci i spojrzeć na okolicę z zupełnie innej perspektywy. Rejs statkiem to propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających chwili relaksu w wyjątkowym otoczeniu.

Terminy rejsów:

  • 4 czerwca (czwartek)
    • godz. 13.00
    • godz. 14.15
    • godz. 15.30
    • godz. 16.45
    • godz. 18.00
  • 5 czerwca (piątek)
    • godz. 15.30
    • godz. 16.45
    • godz. 18.00
  • 6 czerwca (sobota)
    • godz. 15.30
    • godz. 16.45
    • godz. 18.00
  • 7 czerwca (niedziela)
    • godz. 13.00
    • godz. 14.15
    • godz. 15.30
    • godz. 16.45
    • godz. 18.00

Ceny biletów: bilet normalny – 30 zł; bilet ulgowy – 25 zł.

Liczba miejsc na każdym rejsie jest ograniczona do 12 osób, dlatego warto wcześniej dokonać rezerwacji. Bilety można nabyć w wypożyczalni sprzętu Przystani Powiat Nakielski. Statek wypływa przy minimalnej liczbie 6 uczestników.

Rezerwacje przyjmowane są od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu: 660 782 490

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej atrakcji i odkrywania uroków Noteci z pokładu statku „Jadwiga”!

Plakat informacyjny

Data dodania 03 czerwca 2026

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.