Studniówka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie
|
31 stycznia 2014 r. w Motelu Tramp w Szubinie, uczniowie Technikum Ekonomicznego i Technikum Ochrony Środowiska Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie bawili się na swojej studniówce. Punktualnie o godzinie 18.00 Monika Pietrzakowska powitała gości, grono pedagogiczne i zaprosiła koleżanki i kolegów do POLONEZA. Maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi pewnym krokiem przemierzali parkiet. Dostojni i poważni byli dumą wychowawcy p. Anny Miśnik. To właśnie na jej ręce przekazali przepiękny kosz kwiatów i serdeczne podziękowania. Kwiaty otrzymali również obecni na balu nauczyciele. Głos zabrała Dyrektor ZSP w Szubinie Pani Elżbieta Nowicka. Pochwaliła perfekcyjnego poloneza, życząc takiego samego zaangażowania w przygotowania do egzaminu maturalnego i zawodowego. Maturzyści podczas balu zaskakiwali gości. Przygotowali kilka bardzo sympatycznych niespodzianek. Jedną z nich była część artystyczna, w której w rolach głównych wystąpili Krystian Dzierżęga i Amadeusz Kwiatkowski. Kolejna to film pt. Krótka historia porwania matury. Ostatnią było zdjęcie pamiątkowe, podpisane przez uczniów i wręczone wychowawczyni. W miłej i sympatycznej atmosferze wszyscy bawili się do 4.00.
|
Data dodania 03 lutego 2014